Taškų importas apjungiant linijomis pagal Carlson SurvCE
Naudodamiesi Carlson SurvCE linijinio kodavimo sistema išbraižysite objekto situaciją vienu mygtuko paspaudimu.
Programa šiuo metu atpažįsta linijos pradžios, pabaigos ir linijos uždarymo kodus, ir tai tenkina apie 80-90% linijinio kodavimo poreikių.
Sekdami video pasiklokite pavyzdinį failą - c:\$GeoCAD\geocad2\pvz\situacijos_kodavimo_pavyzdys_PNEZD.csv. Atsidarykite tą patį failą su paprastu teksto redaktoriumi ir peržiūrėkite, kaip naudojami linijos pradžios (p arba P), pabaigos (b arba B) ir uždarymo (u arba U) kodai - tai labai paprasta, o sutaupo ištisas valandas darbo!
P, B ir U kodus galite keisti į pageidaujamus (tik jie negali sutapti su linijiniu kodu, apibrėžtu FCL faile), redaguodami faile c:\$GeoCAD\geocad2\fcl\control.ini esančias nuostatas.
Linijiniai kodai aprašomi FCL tipo failuose (juos galite atidaryti tiesiai iš taškų importo dialogo langelio). FCL kodų failai yra aplanke c:\$GeoCAD\geocad2\fcl\, o faile c:\$GeoCAD\geocad2\fcl\FCL_failo_formatas.txt yra paaiškinta, kaip šiame formate aprašomi taškiniai ir linijiniai kodai.
Jei matuodami nenaudojate Carlson SurvCE ar SurvPC programos, vis tiek galite naudoti linijinį kodavimą - tik darbo metu nematysite linijomis apjungto vaizdo valdiklio ekrane.
O jei dirbate su Carlson SurvCE ir naudojate savo FCL kodų failą, užtenka nusikopijuoti jį iš matavimų valdiklio ir pasidėti bet kur kompiuteryje, o kelią iki jo papildomai įrašyti nuostatoje "IMP_FCL_KODU_FAILAI", kurią rasite faile c:\$GeoCAD\geocad2.ini.
Kai kurios kitų gamintojų programos, pvz. Topcon Magnet Field gali eksportuoti iš savo linijinio kodavimo sistemos į Carlson kodavimo sistemą, kitose programinėse įrangose visą linijinį kodą reikia vesti į taško kodo laukelį. Jei turite klausimų, susisikieti su manimi aukščiau pateiktu el. paštu.
Tie, kas pradėjo lauke koduoti linijomis, nebenori dirbti kitaip, patikėkite tuo!